Nabízené služby

Sazba knih

Specializujeme se na sazbu knih všeho druhu. Vysázíme vše, od beletrie po náročné odborné publikace, učebnice, jazykové učebnice, slovníky, nebo třeba obrazové publikace plné fotografií.

Elektronické knihy

Hotovou sazbu převedeme do formátu ePub a eBook-PDF. Při převodu dbáme na zachování vzhledu tištěné verze. ePuby procházejí důkladnou kontrolou. Je možný i převod titulů jiných sazečů.

Ostatní sazba

Nabízíme také sazbu periodik a dalších, libovolných tiskovin. Vysázíme pro vás noviny, časopisy, bulletiny, katalogy, prospekty. V případě zájmu zajistíme i levný tisk a doručení hotové tiskoviny.

Nabídka v bodech

  • Zhotovení grafického návrhu
  • Zpracování obrázků, skenování, úpravy, retuše
  • Sazba v libovolném jazyce používajícím latinku a azbuku
  • Externí spolupráce prostřednictvím PDF korektur
  • Možnost zajistit jazykové korektury
  • Předtisková příprava
  • Na přání zajištění levného tisku a dodání hotové tiskoviny na určené místo
  • Aktuální stav práce je možné sledovat na internetu
  • Převod knih do ePub a eBook-PDF
  • Tvorba webových prezentací v redakčním systému Wordpress

Více o nabízených službách

Základem je sazba knih. Knihy jsou srdeční záležitostí. Udělat pěknou knihu, zajímavou nejen obsahem, ale i tvůrčím a precizním zpracováním, to není jen práce, to je přímo poslání. Je příjemné být součástí týmu, který přivede na svět novou knihu, která je pak pro mnoho dalších lidí zdrojem poučení nebo zábavy. To ale neznamená, že by jiný typ práce byl nějak znevýhodňován. Každá práce je vítána a je jedno, jestli se jedná o knihu, věstník nějakého sdružení, obecní noviny, nebo třeba letáček. Každé zakázce je věnována stejná, tedy maximální pozornost.

Další služby. Kromě sazby jde především o převod knih do elektronické podoby. I e-knihy si zaslouží pečlivé zpracování, pěknou grafickou úpravu a maximální využití specifik tohoto formátu.
Doplňkovou službou je pak i tvorba webových prezentací.


Otázky / Odpovědi

Jaké máte ceny?

Ceny jsou velmi příjemné. Na rozdíl od grafických studií nemusíme platit za pronájem prostor, nemáme zaměstnance. Pracujeme doma a spolupracujeme "na dálku".
U pravidelných zakázek respektujeme obvyklé ceny zadavatele. V ostatních případech vzniká cena vždy po dohodě tak, aby byly obě strany spokojené. Na přání vytvoříme předem kalkulaci, odhad ceny.

Jaké používáte programy?

Aktuální verze programů Adobe CC, na platformě PC.

Děláte drobné práce pro "lidi z ulice", jako jsou třeba vizitky, vazby diplomových prací, fotokalendáře?

Ne, neděláme. Tento typ prací je lepší svěřit specializovaným pracovištím, které mají vlastní digitální tisk, řezačky, vázací stroje a jiné vybavení.

Děláte letáčky, prospekty, katalogy? Můžete zajistit i tisk?

Ano, libovolné letáky, prospekty, nebo třeba firemní katalogy vám rádi připravíme. Můžeme zajistit i levný tisk a dodání hotové tiskoviny na určené místo. Předem dostanete ke schválení cenovou nabídku tisku, na přání i ve více variantách (podle nákladu, druhu papíru atd.).

V nabídce uvádíte možnost sledovat stav práce na internetu. Co to znamená?

Stálí zákazníci obdrží heslo, které zadají po kliknutí na odkaz Vstup pro zákazníky. Zobrazí se nová oblast stránek, kde zaznamenáváme (i pro vlastní potřebu) průběh všech zakázek. Například u koho se zakázka momentálně nachází, v jaké je fázi, o kolikátou korekturu se jedná a mnoho dalších údajů. Oprávněné osoby pak mají vždy po ruce úplný přehled o všech rozpracovaných titulech.

Jak je to s vaší tvorbou webových prezentací?

Tvorba webových stránek je spíše doplňkovou službou, ale pokud si to zákazník bude přát, můžeme mu vytvořit libovolnou firemní, nebo osobní webovou prezentaci, případně blog, nebo třeba webový magazín. Webové stránky děláme v redakčním systému Wordpres, který díky přehlednému ovládání umožňuje zákazníkům jednoduchou správu obsahu. Práce probíhá tak, že si zákazník vybere z tisíců profesionálních, připravených šablon, například na stránkách Themeforest.net, šablona se zakoupí a dál se pak upravuje podle přání zákazníka.